Hakkımızda

Otekno Elektronik ve Otomasyon Sistemleri

Otekno, Elektronik iletişim, teknoloji ve otomasyon sistemleri sektöründe faaliyet göstermek üzere 2000 yılında Murat Uzunhan tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Telekomünikasyon ürünlerini kurumsal firmalar ve son kullanıcılara en iyi şekilde kullandırmayı, teknolojik gelişmeleri takip ederek kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda projeler sunmayı hedeflemiştir. Kurumların, taleplerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi ile doğru proje ürünlerini seçmesini bu ürünlerinden en iyi ve doğru biçimde yararlanılmasını sağlamayı ilke edinmiş.

Dürüst çalışma prensibiyle sektörde bini aşkın firma tarafından tercih edilmiş olan Otekno, başta İstanbul olmak üzere ülke genelinde ve yurt dışında birçok firmaya yapmış olduğu başarılı teknolojik projelerle hizmet kalitesini tescillemiştir.

Uzun süren çalışma hayatımızda, 2023 yılında yenilik yapmaya karar vererek, Ip İnterkom sistemleri alanında Dnake markası ile yeni bir döneme adım attık. Dnake Akıllı IP interkom görüntülü sistemler ve buna bağlı çözümlerde güvenilir ve yenilikçi çözümleri ile bu alanda öncülük etmektedir. Birinci sınıf akıllı interkom ürünleri sunarak en son teknoloji ile geleceğe hazır ve bu yolda geleceğe ışık tutmaktadır.

Müşterilerimizi memnun etmek adına çalışmalarımıza devam ederek, en iyi fiyatı ve en iyi hizmeti sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir