Dnake

Dnake , İnterkom çözümleri alanında lider bir sağlayıcı olan DNAKE, yenilikçi ve yüksek kaliteli interkom ürünleri ve çözümleri tasarlama ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır. 2005 yılında kuruluşundan bu yana DNAKE, küçük bir işletmeden entegre interkom sistemleri sağlayan büyük, dünya çapında tanınan bir oyuncu haline geldi. Misyonumuz, müşterilerimizin günlük yaşamlarında güvenliği ve rahatlığı artırmalarını sağlayan kolay ve akıllı interkom çözümleri yapmaktır.

Sektördeki 20 yıllık deneyimimizle, IP tabanlı dahili telefon sistemleri, 2 telli dahili telefon sistemleri ve kablosuz kapı zilleri dahil olmak üzere çok çeşitli dahili telefon ürünleri geliştirdik. DNAKE ürünleri, üstün performans ve güvenilirlik sağlayan en son teknoloji ile üretilmiştir. İster basit bir konut interkom sistemi ister karmaşık bir ticari çözüm arıyor olun, ihtiyaçlarınız için en iyi interkom çözümlerini sunacak uzmanlığa ve deneyime sahibiz. İnovasyona, kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklanan DNAKE, interkom çözümleri için güvenilir ortağınızdır.

90’DAN FAZLA ÜLKE BİZE GÜVENİYOR

2005 yılında kurulduğundan bu yana DNAKE, küresel ayak izini Avrupa, Orta Doğu, Avustralya, Afrika, Amerika ve Güneydoğu Asya da dahil olmak üzere 90’dan fazla ülke ve bölgeye genişletti.

2022 GLOBAL TOP SECURITY 50’DE 22. SIRAYA GİRDİ

Messe Frankfurt’un sahibi olduğu a&s Magazine, 18 yıldır her yıl dünyanın en iyi 50 fiziksel güvenlik şirketini açıklıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir